Imprezy

Kalendarium imprez Szklarska Poręba

ArtSkwerowe Targowisko po Sąsiedzku
miejsce: Skwer Radiowej Trójki
godziny: 12:00-16:00
tel.: 757173614
organizator: MOKSiAL Szklarska Poręba
Impreza odbywa się :2017, w miesiąc (u)(ach): Sierpień
W dniach : 12
Po raz pierwszy „ArtSkwerowe Targowisko” 12 sierpnia 2017 na Skwerze Radiowej „Trójki”. Zapraszamy na wakacyjne wietrzenie szafy, czyli wymianę ubrań, połączoną z Pchlim Targiem. Na naszym targowisku, będzie można sprzedać rzeczy, które nam są już niepotrzebne, a dla kogoś mogą okazać się skarbem. Ruszcie więc na strychy, do garażu czy i innych zakamarków i poszukajcie różnych przedmiotów, które możecie sprzedać po atrakcyjnych cenach i które dla innych okażą się cenne.
Możecie się targować, wymieniać, kupować, sprzedawać, rozmawiać i dobrze się bawić!A czym możemy się wymieniać?Na SWAP PARTY oczywiście ciuchami, butami, torebkami, książkami, biżuterią i to co w szafie znajdziemy, na Pchli Targ zabieramy wszystko co w ręce wpadnie: bibeloty, starocie, antyki, rękodzieło, zabawki, AGD, elektronika itp
 Ponadto na „ArtSkwerowym Targowisku” będzie można zaopatrzyć się w zdrowe i pyszne produkty od lokalnych wystawców.
Poza oczywiście możliwością wymiany, będzie to idealny pretekst do spotkania się i rozmowy, a nade wszystko cieszymy się że  przedsięwzięcie ma wymiar ekologiczny i sprzyja naszej PLANECIE. ;)

więcej >>


LOKALIZACJA

Dodaj ocenę i komentarz

Jeśli nie chcesz byc anonimowy | ZALOGUJ SIĘ
Imię lub nick

Wpisz treść komentarza

Atrakcyjność dla dzieci
Wrażenia końcowe

« Pytanie kontrolne


Pola oznaczone (*) są wymagane. Komentarze skrajnie obraźliwe nie będą zamieszczane.