Imprezy

Kalendarium imprez Szklarska Poręba

Spotkanie Michała Olszańskiego z Iwona Guzowską
miejsce: Skwer radiowej Trójki, Namiot Spotkań
godziny: 12:00
organizator: -
Impreza odbywa się :2018, w miesiąc (u)(ach): Luty
W dniach : 16
Wywiad  z wielokrotną mistrzynią świata i Europy w kick-boxingu i boksie. Rozmowę poprowadzi znany i lubiany dziennikarz telewizyjny i radiowy Michał Olszański.

Iwona Guzowska - Jest wielokrotną mistrzynią świata i Europy w kick-boxingu i boksie, czterokrotnie zdobyła Puchar Świata w kick-boxingu, a także tytuł mistrzyni Holandii w kick-boxingu, tytuł mistrzyni Finlandii w kick-boxingu, siedmiokrotne mistrzostwo Polski. Ukończyła liceum ogólnokształcące.
W latach 90. trenowała w klubie bokserskim "Stoczniowiec Gdańsk" oraz kick-boxing w "Fighter Gdańsk". W styczniu 1999 podpisała kontrakt z promotorem firmy Polish Boxing Promotion i została pierwszą kobietą w Polsce, która rozpoczęła zawodową karierę bokserską. 13 lutego 1999 zadebiutowała na zawodowym ringu. Walkę, zakontraktowaną na 4 rundy, wygrała przed czasem w 1. rundzie. Brała udział w reality show Bar.
Wstąpiła do Platformy Obywatelskiej, z ramienia której w wyborach parlamentarnych w 2007 uzyskała mandat poselski. Kandydując w okręgu gdańskim, otrzymała 9534 głosy. W wyborach parlamentarnych w 2011 także uzyskała mandat poselski, otrzymując w okręgu gdańskim 22 616 głosów. W 2014 została członkinią honorowego komitetu poparcia Bronisława Komorowskiego przed wyborami prezydenckimi. W 2015 nie ubiegała się o poselską reelekcję.
Wstęp wolny.
Dodaj ocenę i komentarz

Jeśli nie chcesz byc anonimowy | ZALOGUJ SIĘ
Imię lub nick

Wpisz treść komentarza

Atrakcyjność dla dzieci
Wrażenia końcowe

« Pytanie kontrolne


Pola oznaczone (*) są wymagane. Komentarze skrajnie obraźliwe nie będą zamieszczane.
POLECAMY NOCLEGI
Leśniczówka Willa Anna****

od 50 zl | więcej na www

Willa Brylant

od 40 zl | więcej na www

Pensjonat "MAGDALENA"

od 50 zl | więcej na www

KRISTINA Spa

od 90 zl | więcej na www

Willa Pod Lasem - nocleg Szklarska Poręba

od 50 zl | więcej na www