Szklarska Poręba
U Izabeli

Adres: 58-580 Szklarska Poręba,
oś Podgórze
Tel.
Tel. kom. (+48) 691541948 (+48) 668418504
Fax:
E-mail: wyślij zapytanie
Ceny: od 30 do 50
Czynny: całorocznie
Kontaktując się z obiektem powołaj się na portal turystyczny www.szklarskaporeba.com.pl
OPIS

 

Nasz apartament usytuowany jest na parterze trzypiętrowego, nowo wybudowanego domu wielorodzinnego. Dom położony jest w północnej części Szklarskiej Poręby, osiedle Podgórze.

Do centrum Szklarskiej Poręby dotrą Państwo malowniczym leśnym szlakiem (25 min wędrówki) bądź samochodem (5 min jazdy). W pobliżu znajduje się wyciąg narciarski, kort tenisowy.

Apartament składa się z 2 pokoi przeznaczonych łącznie dla 4 osób z możliwością dostawki dla 5 os., kuchni, łazienki i balkonu oraz posiada miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Wszystkie pomieszczenia o wysokim standardzie, wyposażone w nowe meble i sprzęt. Pokój gościnny z TV (cyfrowy polsat), radio i balkonem urządzony jest komfortowo: wyposażony w funkcjonalne szafki, ławę i dwuosobową kanapę. Pokój połączony jest z aneksem kuchennym, w którym swobodnie mogą Państwo przyrządzać posiłki dla całej rodziny. Wyposażony w szafki kuchenne, stół, kuchenkę z pochłaniaczem pary, zlew, czajnik elektryczny i toster sprawi, że będą Państwo czuli się w naszym apartamencie jak we własnym domu. Do dyspozycji gości garnki, talerze, kubki, sztućce.


WYPOSAŻENIE i ATRAKCJE Garaż w obiekcie Parking przy obiekcie Łazienki w pokojach Telewizor w pokojachWyciag przy obiekcie
W POBLIŻU
  • wyciąg orczykowy - 50 m
  • kort tenisowy - 500 m
  • wysoki kamień - 2000 m
  • amfiteatr, stadion lekkoatletyczny - 1000 m
  • zakręt śmierci - 2000 m
CENNIK SEZON ŚWIĄTECZNY: Sylwester, długi weekend majowy Apartament dla 4 os. (w zależności od długości pobytu)                                                           200-300 zł./doba

 

SEZON GŁÓWNY: Okres zimowy: Boże Narodzenie, Ferie, Wakacje Apartament dla 4 os.                       200 zł./doba

 

SEZON NISKI: Okres letni, Wielkanoc, Boże Ciało- długi weekend Apartament dla 4 os.                       160 zł./doba

 

POZA SEZONEM (nie dotyczy weekendów): Apartament dla 4 os.                       140 zł./doba

 

 


Rezerwacja następuje po wpłaceniu 30% ceny całego najmu apartamentu. Kwota ta nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z przyjazdu w terminie krótszym niż 60 dni przed datą rozpoczęcia najmu.

W przypadku rezygnacji z pobytu klient ma obowiązek odwołania rezerwacji. Jeżeli rezerwacja nie zostanie odwołana, klient jest zobowiązany do wpłaty całości kwoty za zarezerwowany termin w apartamencie.

W przypadku zaistnienia okoliczności uniemożliwiających korzystanie z apartamentu niezależnych od wynajmującego np. awaria techniczna obiektu, wynajmującemu przysługuje zwrot zaliczki, a wynajmujący nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów wynikających z tych okoliczności.

 

STRONA WWW
Więcej informacji na stronie www.uizabeli.wszklarskiej.pl
FUNKCJE  + Dodaj do notesu
 

.:: MENU ::.

OFERTA i CENNIK
GALERIA
LOKALIZACJA
ZAPYTAJ / REZERWUJ
ZOBACZ RÓWNIEŻ :
DANE OBIEKTU
ilość miejsc 4+1
apartamenty 1
typu studio x
POKOJE
1 os. x
2 os. x
3 os. x
4 os. x
5 os. i większe x

jesteś gościem
67990

Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu