Szklarska Poręba
 Dom nad Potokiem "Borszówka"
Adres: 58-580 Szklarska Poręba,
ul. Wolności 19
Tel. (+48) 605-45-44-95
Tel. kom.
Fax:
E-mail: wyślij zapytanie
Ceny: od 55 do 85
Czynny: całorocznie
Kontaktując się z obiektem powołaj się na portal turystyczny www.szklarskaporeba.com.pl
OPIS

Dom nad Potokiem „Borszówka” ze względu na swoje położenie jest idealnym miejscem wypadowym na główne trasy turystyczne, wyciągi narciarskie, trasy rowerowe i biegowe, gwarantując pełen wypoczynek i relaks w komfortowych apartamentach. Zapraszamy do galerii zdjęć http://domnadpotokiem.pl/galeria-zdjec/

www.domnadpotokiem.pl 

www.facebook.com/borszowka

http://www.img.popracy.pl/fotki_obiekty/6337//f2c8af0b.jpg

http://www.img.popracy.pl/fotki_obiekty/6337//91008839.jpg

Dom nad Potokiem "Borszówka" jest stylowym obiektem, gdzie projektanci połączyli elementy tradycyjnej konstrukcji z elementami nowoczesnymi dając oczekiwany w dzisiejszych czasach przez każdego z nas komfort. Położony jest w najpiękniejszej dzielnicy Szklarskiej Poręby w Białej Dolinie na wysokości 715m n.p.m. gdzie śnieg leży do późnej zimy oraz gdzie narodziła się Legenda Ducha Gór ok. 1000 lat temu.

 Dla naszych gości przygotowaliśmy:

 

 

 

POKOJE

Wszystkie pokoje są wyposażone w:

- łóżko podwójne (opcjonalnie pojedyncze)

- możliwość jednej lub dwóch dostawek standardowych rozmiarów łóżka

- komfortowa łazienka z ręcznikami, suszarką do włosów

- TV 32" LED z portami USB i opcją podłączenia konsoli

- internet WiFi bezpłatny

- czajnik elektryczny i zestaw herbat

- mini lodówka hotelowa

http://www.img.popracy.pl/fotki_obiekty/6337//c8f0f9de_6.jpg

http://www.img.popracy.pl/fotki_obiekty/6337//619ca2aa_6.jpg

ŚNIADANIA - śniadania podajemy w jadalni w formie bufetu/szwedzkiego stołu . Godziny śniadania do uzgodnienia, gdyż rozumiemy zarówno tych, którzy lubią znaleźć się na stoku o świcie jak również tych, którzy lubią się dobrze wyspać. Cena 20 pln/os i dzieci (4-10) 10pln/os

http://www.img.popracy.pl/fotki_obiekty/6337//n4a5ok6h_6.jpg

TARAS LETNI - latem idealne miejsce na poranną kawę/herbatę, jak również popołudniowy relaks z widokiem na wartki STRUMIEŃ, łąkę, staw i las.

TARAS ZIMOWY - na chłodniejsze dni zapraszamy wszystkich pod taras letni, gdzie dzięki przeszkleniu oraz kominkowi relaks z widokiem na ogród, strumień w ciepłej przytulnej atmosferze jest ogromną przyjemnością. Taras zimowy jest również najlepszym miejscem do głośniejszych imprez.

http://www.img.popracy.pl/fotki_obiekty/6337//smhjizfc_6.jpg


STRUMIEŃ – wokół domu wartkim strumieniem płynie potok z najczystszą wodą spływającą z gór, z której można wyłowić pstrągi lub latem zanurzyć się dla ochłody – ale uwaga – woda jest bardzo chłodna.  


KOMINEK – na zimowe wieczory sala kominkowa to najlepsze miejsce spotkań przy piwie, drinku połączonego z rozrywką oglądania naszych wyczynów na stoku nagranych kamerą lub TV choćby skoków narciarskich etc.

 

OGNISKO i OGRÓD –przed obiektem znajduje się spora ilość terenu, gdzie najczęściej urządzamy ognisko lub grila z pieczeniem przysmaków na patyku lub tworzymy wspólną zupę w kociołku.