Imprezy

Kalendarium imprez Szklarska Poręba

Festiwal Trójka Górom
miejsce: Skwer Radiowej Trójki
godziny: 10:00-18:00
organizator: -
Impreza odbywa się :2020, w miesiąc (u)(ach): Luty
W dniach : 13 14 15 16
Jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie za chwilę rozpocznie się w Szklarskiej Porębie. Od 13 do 16 lutego 2020 r. miasteczko pod Szrenicą tętnić będzie festiwalowym życiem.
Koncerty, spotkania ze znanymi i lubianymi dziennikarzami Programu III Polskiego Radia, rozmowy z gwiazdami sceny muzycznej, sportu, małego i dużego ekranu, warsztaty dla dzieci i dorosłych oraz dyskoteki i trójkowe audycje na żywo to wszystko czeka nas podczas Festiwalu Trójka Górom.
Podczas festiwalu gościć będziemy m.in. Katarzynę Figurę, Piotra Fronczewskiego, Ralpha Kamińskiego i Sambora Dudzińskiego. Nie zabraknie kultowych audycji jak Lista Przebojów Programu III czy Zapraszamy do Trójki
Dodatkowo Trójce Górom towarzyszyć będą Mistrzostwa Polski w Rzeźbie ze Śniegu. W olbrzymich pryzmach ze śniegu artyści z ASP z Gdańska, Łodzi, Wrocławia i Katowic, a także amatorzy rzeźbić będą do tematów „Radio” i „Kocham Szklarską Porębę”.
Program Festiwalu i Mistrzostw już wkrótce...

Organizatorem Festiwalu Trójka Górom i Mistrzostw Polski w Rzeźbie ze Śniegu jest Miasto Szklarska Poręba - Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie, Partnerem - Program III Polskiego Radia, opiekę medialną sprawuje Referat Promocji Miasta, Głównym sponsorem jest Norweska Dolina. (MOKSiAL)
LOKALIZACJA

Dodaj ocenę i komentarz

Jeśli nie chcesz byc anonimowy | ZALOGUJ SIĘ
Imię lub nick

Wpisz treść komentarza

Atrakcyjność dla dzieci
Wrażenia końcowe

« Pytanie kontrolne


Pola oznaczone (*) są wymagane. Komentarze skrajnie obraźliwe nie będą zamieszczane.
POLECAMY NOCLEGI
TYROLCZYK


więcej na www
Willa Nostalgia

Magiczne miejsce z bajkowym widokiem na Karkonosze i Izery
więcej na www


Miejsce na twoją reklamę.
Zadzwoń zapytaj tel.
75 64 19 919