Szklarska Poręba
Willa Biała Dolina

Adres: 58-580 Szklarska Poręba,
ul. Konopnickiej 1a
Tel. (+48) 757173822 / Mobil 602513692
Tel. kom. (+48) 602513692
Fax:
E-mail: wyślij zapytanie
Ceny: od 45 do 60
Kontaktując się z obiektem powołaj się na portal turystyczny www.szklarskaporeba.com.pl
OPIS

Willa Biała Dolina jest jednorodzinnym domem z samodzielnymi 2-pokojowymi apartamentami. ( 750 m n.p.m.). Położona jest na południowym stoku z bajecznym widokiem na Karkonosze w najwyżej położonej dzielnicy Szklarskiej Poręby o nazwie "Biała Dolina"(oddalona tylko kilkanaście minut od centrum).  Jest to spokojna, położona na skraju lasu polana, zagospodarowana z zachowaniem naturalnej zieleni, osłonięta od wiatrów, a w zimie biała przez okres 5-miesięcy. Idealne miejsce do aktywnego wypoczynku, a zimą raj dla narciarzy.


Na terenie posesji znajduje się park rekreacyjny z kortem tenisowym i basenem ogrodowym,  plac zabaw dla dzieci ("miniplaża"),  boisko do kometki i siatkówki plażowej, tenis stołowy, kosz, "mini hokej", grill, ognisko, staw, pawilon ogrodowy. Obok obiektu szlaki turystyczne i trasy rowerowe.
 


  W pobliżu początek profesjonalnych narciarskich tras biegowych przygotowywanych przez organizatorów "Biegu Piastów" i Pucharu Świata.  SKI ARENA - nowa 6-cio osobowa "kanapa".

Oferujemy:
  samodzielne 2-pokojowe apartamenty dla 4 osób, każdy z kompletnie wyposażoną kuchnią, łazienką,TV,internet-Router WiFi, wc (przystosowane dla inwalidów) przechowywalnia nart i rowerów z servisem
parking na terenie posesji kort tenisowy (sprzęt tenisowy) basen ogrodowy plac zabaw dla dzieci "miniplaża" z brodzikiem. tenis stołowy miejsce na grila i ognisko pawilon ogrodowy leżaki boisko do kometki i siatkówki plażowej

Strona www:
www.willabialadolina.pl


WYPOSAŻENIE i ATRAKCJE Parking przy obiekcie Łazienki w pokojach Plac zabaw przy obiekcie Telewizor w pokojachBasen w obiekcie
W POBLIŻU
 • Szklarska Poręba położona jest w malowniczej dolinie rzeki Kamiennej między pasmem Karkonoszy a Górami Izerskimi. Jest drugim co do wielkości narciarskim rejonem w Polsce z nowoczesnymi wyciągami krzesełkowymi i orczykowymi oraz trasami biegowymi o długości 100 km.
  Szklarska Poręba posiada ładne centrum, wiele restauracji, kawiarni, dyskotek, stadion sportowy, korty tenisowe, 2 kryte baseny, wypożyczalnie sprzętu sportowego, bryczki, sanie, konie.
  Liczna sieć szlaków turystycznych w Karkonoszach i Górach Izerskich oraz oznakowane 300 km tras rowerowych umożliwiają poznanie piękna tych gór.

Wędrówki szlakami turystycznymi:

 

 • na Śnieżkę ,,Szlakiem Przyjaźni'
 • na Szrenicę i Śnieżne Kotły 
 • do wodospadu Kamieńczyka 
 • do wodospadu Szklarki 
 • do źródła i wodospadu Łaby ( Czechy )
 • do Spindlerovego Mlyna  ( Czechy )
Wycieczki:
 • Uzdrowisko - Cieplice - 15 km 
 • Uzdrowisko - Świeradów Zdrój - 22 km 
 • miasto narciarskie Harrachov - 8 km ( Czechy )
 • Złota Praga - 160 km  ( Czechy )
 • Wrocław - 120 km 
 • Skalne Miasto - 100 km  ( Czechy )
 • Karpacz - 20 km
  Drezno -170 km ( Niemcy )CENNIK

Ferie szkolne: 45- 60 zł
Pozostały okres: 40-50 zł

 Oplata klimatyczna ujęta w cenie noclegów. 

750m n.p.m. Kryształowo czyste powietrze. Oaza zieleni. Południowy stok z bajecznym widokiem na Karkonosze. Dwupokojowe apartamenty rodzinne. Basen ogrodowy, kort tenisowy, plac zabaw dla dzieci, kometka i siatkówka plażowa, kosz, tenis stołowy, grill, ognisko, trasy rowerowe, las...

PROMOCJA 750m n.p.m.- Kryształowo czyste powietrze. Oaza zieleni. Południowy stok z widokiem na Karkonosze
STRONA WWW
Więcej informacji na stronie www.willabialadolina.pl
FUNKCJE  + Dodaj do notesu
 

.:: MENU ::.

OFERTA i CENNIK
GALERIA
POKOJE
LOKALIZACJA
ZAPYTAJ / REZERWUJ
ZOBACZ RÓWNIEŻ :
PAKIETY TEMATYCZNE
DANE OBIEKTU
ilość miejsc 12
apartamenty 3
typu studio x
POKOJE
1 os. x
2 os. x
3 os. x
4 os. x
5 os. i większe x

jesteś gościem
195221

Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu