Szklarska Poręba
ONYKS

Adres: 58-580 Szklarska Poręba,
ul. Narciarska 5
Tel. (+48) 885041042
Tel. kom.
Fax:
E-mail: wyślij zapytanie
Strona WWW www.willaonyks.pl
Ceny: od 65 do 90
Kontaktując się z obiektem powołaj się na portal turystyczny www.szklarskaporeba.com.pl
OPIS

"Pensjonat "ONYKS" to nowy obiekt położony bezpośrednio u stóp góry Szrenica oraz kompleksu narciarskiego "Ski Arena Szrenica". Bliskość tego jednego z największych kompleksów narciarskich w Polsce gwarantuje Państwu komfort w uprawianiu powszechnej rekreacji ruchowej jaką jest narciarstwo zjazdowe i snowboarding. Lato to również bogata oferta turystyki rowerowej ( ponad 300 km tras rowerowych ) i pieszej ( pięć szlaków w promieniu 400 m ).
Doskonałe położenie "ONYKSU" zapewnia Państwu, że jest on świetną bazą górskich wypraw pieszych i rowerowych. W trosce o sprzęt turystyczny naszych gości udostępniamy w obiekcie narciarnię i przechowalnię rowerów. Oferujemy Państwu przestronne pokoje z TV Sat, dużymi łazienkami i przepięknym widokiem na Karkonosze oraz pasmo Gór Izerskich u stóp których leży piękna Szklarska Poręba , która swoimi urokami i za naszym pośrednictwem Państwa zaprasza."

W okresie zimowym zalecamy łańcuchy zimowe!!!

W świetle nowych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych informujemy naszych potencjalnych gości, że każdy kontakt e-mailowy i telefoniczny  z obiektem jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych gościa wyłącznie w celu wykonania usługi, a co za tym idzie do kontaktu e-mail-owego i telefonicznego. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). W każdym momencie mogą Państwo wycofać swoją zgodę.

Więcej informacji na www.willaonyks.pl


WYPOSAŻENIE i ATRAKCJE Parking przy obiekcie Łazienki w pokojach Wyżywienie w obiekcie Internet w obiekcie Sauna w obiekcie Telewizor w pokojachWyciag przy obiekcieBasen w obiekcieRowery w obiekcieStadnina koni przy obiekcie
W POBLIŻU
  • wspinaczka: 100 m
  • konie: 4 km
  • wspinaczka: 100 m
  • bar: 100 m
  • sklep spożywczy: 250 m
CENNIK

Ceny od 50 zł/os za dobę

Doba  hotelowa rozpoczyna się od godz. 15.00 i  kończy do godz. 10.00

          Nie zwracamy pieniędzy za niewykorzystaną rezerwację.

Gratis :  parking niestrzeżony na terenie obiektu , dostęp do sieci Wi-Fi, foldery i mapy atrakcji turystycznych , narciarnia i pomieszczenie do przechowywania rowerów.

Odległość do wyciągu krzesełkowego  na Szrenicę i kanapowego "KARKONOSZ EXPRESS" , oraz  punktów gastronomicznych od pensjonatu- około 150m.

Zwierzęta nie są akceptowane.

Potwierdzeniem rezerwacji, po uprzednim kontakcie telefonicznym jest wpłata zadatku w wysokości do  30% kwoty pobytu w terminie do 2 dni roboczych. W razie rezygnacji z pobytu zadatek nie podlega zwrotowi.

Wszystkie opłaty  związane z pobytem  należy uregulować  w dniu przyjazdu. Opłata miejscowa 2,25 zł od osoby za dzień.

STRONA WWW
Więcej informacji na stronie www.willaonyks.pl
FUNKCJE  + Dodaj do notesu
 

.:: MENU ::.

OFERTA i CENNIK
GALERIA
POKOJE
LOKALIZACJA
ZAPYTAJ / REZERWUJ
ZOBACZ RÓWNIEŻ :
DANE OBIEKTU
ilość miejsc 20
apartamenty x
typu studio 2
POKOJE
1 os. x
2 os. x
3 os. x
4 os. x
5 os. i większe x

jesteś gościem
23201

Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu