Imprezy

Kalendarium imprez Szklarska Poręba

DRUGA EDYCJA PASTA PARTY
miejsce: Polana Jakuszycka
organizator: Norweska Dolina
Impreza odbywa się :2019, w miesiąc (u)(ach): Marzec
W dniach : 1
Zbliża się 43. edycja Biegu Piastów! Aktywna, weekendowa impreza wzbogacona o pokazy kulinarne podczas słynnego „Pasta Party” rozpocznie się już 1 marca na Polanie Jakuszyckiej w Szklarskiej Porębie. Anna Klajmon, Krzysztof Gawlik, Thierry Ayel i Piotr Benedyk zadbają o podniebienia uczestników biegu oraz zgromadzonych kibiców. Przygotowany przez utytułowanych szefów kuchni na przeróżne sposoby makaron, zarówno na słono, jak i słodko z pewnością przyciągnie nie tylko okolicznych smakoszy pasty, ale również degustatorów z dalszych regionów Polski!

Sport, kulinaria i świetna, wspólna zabawa – to motyw przewodni zbliżającego się sportowego wydarzenia w Szklarskiej Porębie. Coroczną, medialną imprezę, jaką jest już 43. Bieg Piastów uświetni kulinarny pokaz „Pasta Party”, po raz drugi organizowany przez Norweską Dolinę. Zapoczątkowane w ubiegłym roku pyszne widowisko przyciągnęło uwagę nie tylko smakoszy pasty, ale również dziennikarzy, którzy z wielkim zainteresowaniem relacjonowali wydarzenie.

- Ogromne zainteresowanie ubiegłorocznym „Pasta Party” tylko utwierdziło nas w przekonaniu, że decyzja o kontynuacji makaronowej imprezy jest jak najbardziej właściwa. Pomimo minusowej temperatury pokazy cieszyły się imponującą frekwencją miłośników pasty, odnosząc przy tym wielki sukces! Wierzymy, że i w tym roku wspólnie będziemy degustować makarony przygotowane w przeróżny sposób przez szefów kuchni, którzy z pewnością postarają się o to, aby nikt nie wrócił do domu głodny! – mówi Marcin Rogoża, twórca Norweskiej Doliny.

Pierwszy weekend marca w Szklarskiej Porębie to jedna z najbardziej wyczekiwanych i radosnych lokalnych dat. Spotkanie miłośników sportu oraz smakoszy pasty integruje mieszkańców okolicznych miejscowości, a także tych z dalszych regionów Polski, którzy specjalnie przyjeżdżają w tym okresie w góry, pozwalając wspólnie cieszyć się zdrową rywalizacją i wybornymi potrawami.

- Ubiegłoroczny pokaz kulinarny okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę, którym zainteresowały się zarówno dzieci, jak i dorośli. Dlatego też, bez żadnych wątpliwości, zdecydowaliśmy się powtórzyć to pyszne wydarzenie, które tak świetnie korespondowało ze sportowym stylem weekendu. Serdecznie zapraszamy wszystkich na Polanę Jakuszycką od 1 marca! – mówi Jacek Rogoża.LOKALIZACJA

Dodaj ocenę i komentarz

Jeśli nie chcesz byc anonimowy | ZALOGUJ SIĘ
Imię lub nick

Wpisz treść komentarza

Atrakcyjność dla dzieci
Wrażenia końcowe

« Pytanie kontrolne


Pola oznaczone (*) są wymagane. Komentarze skrajnie obraźliwe nie będą zamieszczane.
POLECAMY NOCLEGI
Pensjonat "Jural"

NAJLEPSZA LOKALZACJA DLA NARCIARZY. Piękny widok na góry, przytulne pokoje, smaczne posiłki
więcej na www
ORW Gawra

WIELKANOC 2020 - WOLNE POKOJE 50 M OD OD WYCIĄGU NA SZRENICĘ
więcej na www


Miejsce na twoją reklamę.
Zadzwoń zapytaj tel.
75 64 19 919