Imprezy

Kalendarium imprez Szklarska Poręba

Jazda na singletrack - szkolenie
miejsce: Szklarska Poręba
godziny: 10:00-14:00
tel.: 507 607 138
organizator: Flow Ride, Miasto Szklarska Poręba
Impreza odbywa się :2021, w miesiąc (u)(ach): Lipiec
W dniach : 7
Darmowe szkolenia jazdy na Singletrack Szklarska Poręba
Start każdego szkolenia zaczyna się o godzinie 10:
  
    7 lipca 2021
    11 sierpnia 2021
    5 września 2021

Zbiórka na własnych rowerach na parkingu przy Zakręcie Śmierci.

W ramach współpracy z Miastem Szklarska Poręba FLOW RIDE raz w miesiącu bezpłatnie przeprowadzi w sezonie letnim szkolenie rowerowe z techniki jazdy na trasie Singletrack Szklarska Poręba.
W przypadku złych warunków atmosferycznych FLOW RIDE zastrzega przesunięcie godziny startu lub odwołanie szkolenia. Warunkiem uczestnictwa, poza własnym rowerem umożliwiającym jazdę na trasie single track jest KOMPLETU OCHRANIACZY (więcej informacji o tym w regulaminie).

Szkolenia poprowadzi instruktor z 18-letnim stażem, licencjonowany przez Polski Związek Kolarski, zawodnik Pucharu Świata w Enduro — Michał Makowski.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy POLUBIĆ profil FLOW RIDE na Facebooku oraz udostępnić informację na swojej tablicy. (W przypadku braku aktywnego profilu na Facebooku warunek ten nie obowiązuje.)

FLOW RIDE to ludzie, urodzeni ;-) na rowerze. Od najmłodszych lat zdobywali doświadczenie sportowe startując w Pucharze Narodów w ramach Enduro World Series. Organizacyjne — szlifowali uczestnicząc w organizacji rozmaitych zawodów i szkoleń. Posiadają także doświadczenie w budowie tras enduro oraz skateparków.
FLOW RIDE powołali do życia po to, aby dzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem, by zarażać swym zafascynowaniem do roweru z uśmiechem na twarzy. Frajdą dla nich jest zorganizować ciekawą wycieczkę rodzinną po izersko-karkonoskich atrakcjach, na poziomie trudności dostosowanym do umiejętności uczestników. Misją jest prowadzenie szkoleń — indywidualne lub grupowych — jazdy enduro lub downhill, wg indywidualnych  planów treningowych dla amatorów i bajkerów zaawansowanych. Wystarczy chcieć pojeździć na rowerze, a flowrideowcy poprowadzą po ciekawych trasach XC i enduro.

Działają głównie w Sudetach Zachodnich: w Górach Izerskich, w Pasmie rowerowym OLBRZYMY i na terenie Rep. Czeskiej.
Choć ich działalność kręci się głównie w rytmie dwóch kół, to nie ograniczają się wyłącznie do rowerów. Jako uzupełnienie treningu rowerowego, albo po prostu formę ciekawego spędzenia czas, FLOW RIDE proponują także wspinaczkę skałkową na formacjach skalnych: Szklarskiej Poręby, Karpacza, Gór Sokolich i innych w Rudawach Janowickich oraz innych mniej znanych. Zimą zaś zapraszają na lekcje snowboardu i narciarstwa.
Szkolenia rowerowe, wycieczki — FLOW RIDE: FlowRide.pl, info@flowride.pl, tel. 507 607 138LOKALIZACJA
Imię lub nick

Wpisz treść komentarza

Atrakcyjność dla dzieci
Wrażenia końcowe

« Pytanie kontrolne


Pola oznaczone (*) są wymagane. Komentarze skrajnie obraźliwe nie będą zamieszczane.
POLECAMY NOCLEGI
Czajka B&B


więcej na www
Pokoje Gościnne Dorota

W górach pięknie przez cały rok. Serdecznie zapraszamy!!!
więcej na www


Miejsce na twoją reklamę.
Zadzwoń zapytaj tel.
75 64 19 919